Produkty
Moraz jest izraelską firmą, specjalizującą się w opracowaniach i produkcji paramedycznych preparatów do pielęgnacji skóry i kosmetyków, wytwarzanych na bazie ekstraktów z ziół medycznych. Realizowana od 25 lat sprzedaż produktów firmy Moraz obejmuje swoim zasięgiem zarówno Izrael jak i kraje całego świata.

W oparciu o unikatową technologię uzyskiwania wyciągów z ziół medycznych – głównie wyciągu z rdestu (Polygonum), uprawianego na organicznych plantacjach w obszarze Galilei i doliny Jezreel – firma Moraz opracowała produkty terapeutyczne, zalecane w szeregu zmian dermatologicznych skóry z jej jednoczesnym odżywianiem i skuteczną ochroną.

Dzięki rozległym badaniom i głębokiej, nabytej w laboratoriach Moraz wiedzy, odkryto szereg właściwości holistycznych ziołowych wyciągów i opracowano produkty o znamiennie wysokim stężeniu ziołowego koncentratu (75%-100%). Tak wysokie stężenie naturalnych składników czynnych stanowi gwarancję bezpieczeństwa stosowania jak i terapeutycznej skuteczności produktów Moraz, zarówno u dorosłych jak i u dzieci.
 
Produkty firmy Moraz były poddawane próbom klinicznym i zostały dopuszczone do obrotu zarówno w Izraelu jak i w innych krajach jako idealne rozwiązanie terapeutyczne dla wielu chorób skórnych.
 
Na internetowej witrynie firmy Moraz dostępne są opisy wielu interesujących badań, jakim zostały poddane produkty tej firmy. Ponadto, gwarantowana procentowa zawartość ziołowego ekstraktu jest wydrukowana na etykiecie każdego produktu. Firma Moraz przestrzega zasad uczciwego handlu, udziela się społecznie, nie prowadzi badań z udziałem zwierząt i dba o zachowanie naturalnego środowiska. Zakłady produkcyjne firmy nie powodują zanieczyszczeń i są przyjazne dla środowiska.
Zawarte w niniejszym katalogu produktów informacje nie są medycznymi wskazaniami ani terapeutycznymi zaleceniami.
 |  Dom |  Site Map  |  Favorite  | 
Moraz Medical Herbs-Galilee medical herbs- www.moraz.pl (c) All Rights Reserved
Moraz Medical Herbs
© Moraz Medical Herbs. All Rights Reserved.
Design by: egozi.com
  InterDeal Development