Artykuły
Badania
 3. Kincare: Raport podsumowujący – potwierdzona skuteczność Kincare w próbie klinicznej

More Details     
 Caftan: Udowodnione pozytywne skutki używania kremu Caftan w leczeniu egzemy i rogowca podeszew
Dermatolog potwierdza udowodnione pozytywne skutki używania kremu Caftan w leczeniu egzemy i rogowca podeszew oraz jego działanie wspomagające w zapobieganiu pękaniu oraz w odbudowie naskórka, bez żadnych efektów ubocznych.
More Details     
 5. Caftan: Dowody kliniczne dotyczące korzystania z kremu Caftan wykazują znaczną poprawę w przypadku miejscowej szorstkości skóry
Próba została przeprowadzona przez Oddział Chirurgiczny w Centrum Medycznym Rambam i obejmowała 45 pacjentów, którzy cierpieli na miejscową szorstkość skóry spowodowaną ekstremalnymi warunkami klimatycznymi oraz nadmierną ekspozycją na promieniowanie słoneczne. Po 6 tygodniach kuracji polegającej na stosowaniu kremu Caftan 2 razy dziennie, zauważono znaczącą poprawę stanu skóry. Odnotowano stosowanie kremu dwa razy w tygodniu w celu utrzymania ulepszonej kondycji skóry.
More Details     
 6. Caftan: Próba kliniczna potwierdziła skuteczność kremu Caftan w zapobieganiu infekcjom grzybiczym
Próba kliniczna przeprowadzona w Plastic potwierdziła skuteczność kremu Caftan w zapobieganiu infekcjom grzybiczym.
More Details     
 7. Maść ochronna do ust: Próba kliniczna potwierdziła wysoką skuteczność maści LIPS w leczeniu opryszczki warg
Próba kliniczna potwierdziła wysoką skuteczność maści LIPS w leczeniu opryszczki warg oraz wysuszonych i popękanych ust w wyniku ekspozycji na warunki klimatyczne, takie jak słońce i wiatr.
More Details     
 X–Toosh: Próba kliniczna potwierdziła skuteczność X–TOOSH jako środka odstraszającego komary i zapobiegającego ukąszeniom
Początkowo próba została przeprowadzona jako test skuteczności produktu X–TOOSH jako środka odstraszającego komary, a następnie jako środka zapobiegającego ukąszeniom. Podczas próby obie dłonie włożono do klatki ze 120 komarami. Na jedną dłoń nałożono X–Toosh, a druga pozostała bez żadnego środka. Komary pozostały na dłoni, na której użyto X–Toosh, nie dłużej niż kilka sekund. Na dłoni, na której nie zastosowano żadnego środka, komary siadały w ciągu kilku sekund i zaczynały kąsać. Na ręce pokrytej X–Toosh nie zaobserwowano żadnych ukąszeń komarów.
More Details     

 |  Dom |  Site Map  |  Favorite  | 
Moraz Medical Herbs-Galilee medical herbs- www.moraz.pl (c) All Rights Reserved
Moraz Medical Herbs
© Moraz Medical Herbs. All Rights Reserved.
Design by: egozi.com
  InterDeal Development