O nas
O nas
Moraz jest firmą izraelską, która specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji paraleków skórnych oraz kosmetyków opartych na wyciągach z ziół leczniczych. Produkty Moraz są sprzedawane z powodzeniem od 25 lat w Izraelu i na całym świecie.

W oparciu o unikalne metody produkcji wyciągów z ziół leczniczych – głównie ekstraktu z rdestu, który jest uprawiany w rejonie Galilei oraz Doliny Jezreel tradycyjnymi i organicznymi metodami - Moraz opracował produkty, które leczą różne choroby skórne jednocześnie chroniąc i odżywiając skórę.

Dzięki szeroko zakrojonym badaniom oraz dogłębnej wiedzy nabytej w laboratoriach Moraz, odkryliśmy holistyczne właściwości ekstraktów z ziół i opracowaliśmy produkty z wysoką (65%-100%) zawartością koncentratu ziołowego. Stężenie naturalnych składników aktywnych gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność produktów Moraz, zarówno u dorosłych, jak i u dzieci.

Produkty Moraz przeszły badania kliniczne i zostały zatwierdzony w Izraelu oraz za granicą. Są one idealnym rozwiązaniem w przypadku wielu chorób skórnych.
 |  Dom |  Site Map  |  Favorite  | 
Moraz Medical Herbs-Galilee medical herbs- www.moraz.pl (c) All Rights Reserved
Moraz Medical Herbs
© Moraz Medical Herbs. All Rights Reserved.
Design by: egozi.com
  InterDeal Development