Kincomb
Szampon, odżywka i grzebień do usuwania wszy
Składniki czynne: wyciąg z rdestu (Polygonum), pietruszki, marchwi, czosnku, ziemniaków.

Stosowanie lecznicze: nałożyć szampon Kinkare na włosy i doprowadzić do spienienia się, pozostawić we włosach na 15 minut. Spłukać włosy. Nałożyć na włosy odżywkę Kinkare z rozmarynu. Spłukać włosy. Czesać włosy dokładnie specjalnym grzebieniem odwszawiającym tak długo aż wszystkie, przyczepione do włosów jajeczka wszy zostaną usunięte. Powtarzać całą procedurę co 3 dni przez okres 10 dni.

Stosowanie terapeutyczne: stosować szampon Kinkare codziennie. Raz w tygodniu pozostawić spieniony szampon we włosach na 15 minut przed spłukaniem.

Zalety: ponieważ szampon KINKARE składa się wyłącznie z naturalnych substancji, jego codzienne stosowanie jest możliwe bez żadnych ograniczeń, które zwykle towarzyszą stosowaniu preparatów chemicznych. Szampon KINKARE może być również stosowany przez kobiety ciężarne i karmiące piersią. Preparat KINCARE został przebadany przez laboratoria na Uniwersytecie Cambridge, które potwierdziły jego wysoką skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Preparat nie zawiera żadnych substancji chemicznych ani pestycydów.
  

 |  Dom |  Site Map  |  Favorite  | 
Moraz Medical Herbs-Galilee medical herbs- www.moraz.pl (c) All Rights Reserved
Moraz Medical Herbs
© Moraz Medical Herbs. All Rights Reserved.
Design by: egozi.com
  InterDeal Development